Încălcări flagrante ale legii și ale regulilor de bun simț, în Primăria Săcălaz, unde edilul în funcție, care aspiră la un nou mandat, își face campanie electorală pe banii contribuabililor.
Scris de Petronela Axinte în 18 mai, 2024. Publicat în Eveniment, Politică, Știri. Niciun comentariu la Abuz de putere în Primăria Săcălaz! Edilul care fură curent se folosește de funcție și de banii contribuabililor, pentru a câștiga voturi