La o săptămână de când unii dintre angajaţii Retim au ales ca, în semn de protest, fie să nu-şi mai facă treaba, fie să nu respecte programul de colectare a deșeurilor, conducerea societăţii s-a aşezat, alături de sindicalişti, la masa negocierilor.
Scris de Sursa de Vest în 9 mai, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Primele măsuri luate de Retim după greva angajaților! Ce a decis conducerea companiei după discuțiile cu cei nemulțumiți?