Polițiștii de la Protecția Animalelor au identificat un individ fără suflet, care a aruncat mai mulți pui de pisică, de doar o zi, lângă un container de gunoi.
Scris de Sursa de Vest în 13 iunie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Mai mulți pui de pisică, salvați de polițiști! Individul care i-a abandonat, amendat cu 12.000 de lei