Naționala de rugby a României se află de două zile la Chicago, unde va disputa primul meci din Summer Tour, cel cu SUA, pe 5 iulie.
Scris de Sursa de Vest în 2 iulie, 2024. Publicat în Eveniment, Sport, Știri. Niciun comentariu la Șapte jucători de la SCM Timișoara dispută cu SUA, primul meci de rugby din Summer Tour!