La începutul acestei săptămâni, președintele CCIA Timiș, Florica Chiriță, a primit vizita Tatianei Dubițkaia Anatol, viceprimar al Primăriei municipiului Bălți din Republica Moldova și purtător al mesajului președintelui Camerei de Comerț și Industrie a Republicii Moldova.
Scris de Sursa de Vest în 5 iulie, 2024. Publicat în Economic, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la CCIA Timiș, invitată cu o delegație de afaceri în Republica Moldova!