Acţiunea de protest, anunţată pe reţelele de socializare, pentru susţinerea sportului din Timişoara, a adunat în faţa Primăriei, vreo 20 de oameni, cei mai mulţi dintre ei, membri AUR.
Scris de Petronela Axinte în 18 ianuarie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Protest în faţa Primăriei Timişoara, în semn de solidaritate cu Florin Teodorescu, care urmează să fie evacuat din Sala Olimpia