Consilierii locali din Timişoara au votat, în ultima şedinţă, planul de reorganizare al Societăţii de Transport Public, care ar aduce, conform directorului Constantin Cocheci, o economie de aproape 200.000 de lei pe lună.
Scris de Petronela Axinte în 17 ianuarie, 2024. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Marele “fâs” de la STPT! Roxana Iliescu demontează planul de reducere a cheltuielilor făcut de directorul plătit regeşte din bugetul public