Accident grav, la ieşirea din Timişoara, în urmă cu puţin timp, când o maşină a lovit, în plin, doi oameni de pe marginea drumului.
Scris de Sursa de Vest în 15 ianuarie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Muncitori spulberaţi de o maşină condusă de o femeie de 85 de ani! Trei oameni au ajuns la spital