Echipa de volei masculin a Universității de Vest din Timișoara, campioană europeană și campioană națională universitară en-titre, și-a păstrat cu succes titlul național universitar la volei masculin, după turneul organizat din nou la Timișoara, în acest weekend.
Scris de Sursa de Vest în 27 mai, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la UVT își păstrează supremația! Echipa de volei masculin a instituţiei a câștigat Campionatul Național Universitar