Noul corp de clădire al Școlii Gimnaziale 13, din Timișoara, este gata! Din toamnă, aproape 200 de elevii vor învăța în spații moderne
La aproape doi ani de la începerea șantierului de la Școala Gimnazială 13, din Calea Șagului, lucrările de construcție au fost finalizate, iar acum, clădirea este în etapa de recepție.













