A furat trei telefoane mobile, în mai puțin de 24 de ore! Acționa de pe bicicletă, iar victimele erau femei! Individul a ajuns după gratii
Un tânăr de 20 de ani a ajuns după gratii, după ce a furat trei telefoane mobile, două chiar la distanță de câteva ore, în aceeași zi.











