Prejudiciu uriaș creat de doi adolescenți de 15 ani, care au dat spargere după spargere în magazine și au furat tot ce le-a picat la mână!
Doi tineri au ajuns pe mâna polițiștilor după ce au spart mai multe societăți comerciale, din care au furat mai multe obiecte cauzând un prejudiciu de peste 100 de mii de lei.











