Cel de-al treilea bebeluş infectat cu coronavirus, în focarul de la Odobescu, este este în stare mai gravă, faţă de ceilalţi, care sunt asimptomatici.
Scris de Sursa de Vest în 17 aprilie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la S-a înrăutăţit starea celui de-al treilea bebeluş cu COVID, de la Timişoara! Micuţul este perfuzat şi are modificări la nivelul plămânilor