Imagini înfiorătoare, în această după-amiază, la Pădurea Verde din Timişoara, unde un bărbat s-a aruncat în faţa trenului.
Scris de Sursa de Vest în 28 aprilie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Sinucidere în vreme de pandemie! Un bărbat şi-a pus capăt zilelor, aruncându-se în faţa trenului