Președintele Consiliului Județean Timiș, Călin Dobra, reacționează după ce la Maternitatea Odobescu din Timișoara, 10 bebeluși au fost depistați pozitiv cu COVID-19.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 7 aprilie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Președintele CJT, Călin Dobra: Opriți haosul de la Maternitatea Odobescu! S-a greșit mult în gestionarea acestei situații