Doi tineri din Timiș de 20, respectiv 24 de ani , angajați ai unei firme de curierat, au fost reținuți de polițiști, după ce au furat mai multe colete cu telefoane mobile, dar și bani de la clienți.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 6 ianuarie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Doi angajați ai unei firme de curierat care și-au făcut ”cadou” mai multe colete cu telefoane mobile, care trebuiau să ajungă la clienți, reținuți de polițiști!