Un tânăr de 29 de ani, din județul Timiș, a dat dovadă de inconștiență maximă, când a urcat la volan și a pornit la drum, deși avea suspendat dreptul de a conduce.
Scris de Sursa de Vest în 3 februarie, 2025. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Și-a ucis prietenul, iar pe altul l-a băgat în spital și tot nu s-a învățat minte! Tânăr prins la volan, deși nu avea permis de conducere