De mâine până luni, 24 februarie, la Timișoara are loc o nouă acțiune de combatere a rozătoarelor, iar echipele de deratizare vor fi pe teren, în intervalul orar 09:00 – 17:00.
Scris de Sursa de Vest în 9 februarie, 2025. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri, Uncategorized. Niciun comentariu la Începe prima acțiune de deratizare din acest an! Ce trebuie să faci, chiar de mâine, pentru a evita posibile incidente la care ai putea fi expus?