Un bărbat de 25 de ani a murit pe loc, după ce mașina pe care o conducea a părăsit șoseaua, s-a dat peste cap de mai multe ori, după care s-a izbit violent, de un stâlp de electricitate.
Scris de Sursa de Vest în 6 februarie, 2025. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Video: Accident mortal, filmat de camera de bord a unei mașini! Un tânăr și-a pierdut viața, după ce s-a răsturnat cu autoturismul, pe marginea drumului