„Work in progress: amenajări pentru toaleta inteligentă din Parcul Civic. Urmează și Parcul Pădurice”, așa sună mesajul Primăriei Timișoara, prin care anunță derularea lucrărilor pentru amplasarea celor două toalete publice inteligente în oraș.
Scris de Sursa de Vest în 31 ianuarie, 2025. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Apare primul wc de lux din Timișoara! Se lucrează de zor la amenajarea toaletei cu senzori, autocurățire și monitorizare de la distanță