Polițiști înjunghiați, pe autostrada Timișoara-Arad! Au fost trase 13 focuri de armă, pentru oprirea atacatorilor
O acțiune de rutină, a polițiștilor de frontieră din Timiș s-a încheiat cu agenți înjunghiați, focuri de armă și căutări ample, pentru găsirea agresorilor.













