Timișorenii, invitați duminică, 23 octombrie, între orele 15 – 17, în Piața Operei din Timișoara, unde va avea loc cea de-a doua ediție a Campaniei „Învață să salvezi o viață!”.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 20 octombrie, 2022. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Învață să salvezi o viață! Lecție deschisă de acordare a primului ajutor, în urma unui accident simulat, la Timișoara