În preajma Zilei Mondiale a Toaletei, sărbătorită în fiecare an pe 19 noiembrie, Aquatim aduce în atenția comunității importanța pentru sănătate și mediu a infrastructurii de canalizare și tratare a apei uzate, precum și a gestionării corecte a acesteia.
Scris de Sursa de Vest în 21 noiembrie, 2022. Publicat în Eveniment, Social, Știri. Niciun comentariu la Ziua Mondială a Toaletei, marcată la Timişoara! Aquatim, implicată în activităţi educaţionale