Localitatea Beregsău Mare, care aparţine de comuna Săcălaz, a rămas astăzi, fără apă la robinete, după ce Enel a întrerupt furnizarea de energie electrică, pentru că Primăria nu şi-a achitat facturile.
Scris de Petronela Axinte în 21 martie, 2023. Publicat în Eveniment, Uncategorized. 1 comentariu la Situaţie revoltătoare, lângă Timişoara! Mii de oameni au rămas fără apă, pentru că primarul nu a plătit factura de curent