Un nou scandal zguduie Primăria Săcălaz, după percheziţiile făcute de procurorii DNA şi poprirea conturilor, care a lăsat mii de oameni în beznă şi fără apă, pentru că autorităţile nu au putut plăti facturile de utilităţi.
Scris de Petronela Axinte în 23 martie, 2023. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Umilinţă maximă! Angajată pusă la colţ, pe holul Primăriei, pentru că nu îi face pe plac edilului