S-a dat alarma, în urmă cu foarte puţin la Timişoara, după ce o hală de producţie de la Continental Anvelope s-a umplut de un fum dens. Aproximativ 100 de angajaţi care erau în tură au ieşit de urgenţţă afară, astfel că nimeni nu a avut de suferit. Însă, la faţa locului s-au deplasat de urgenţă, […]
Scris de Sursa de Vest în 8 martie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Incendiu la Continental! 100 de angajaţi au fost evacuaţi de urgenţă!