Timișul, pe locul patru în ceea ce privește numărul persoanelor infectate cu COVID-19! Sunt 318 cazuri, iar 86 de pacienți s-au vindecat

Județul Timiș rămâne în continuare printre județele cu cele mai multe cazuri de coronavirus.

Județul Timiș rămâne în continuare printre județele cu cele mai multe cazuri de coronavirus.

Societatea de salubritate a orașului, Retim nu mai distribuie pubele galbene și saci galbeni în această perioadă.

300 de cazuri de coronavirus au fost înregistrate în județul Timiș până acum, conform Grupului de Comunicare Strategică.

Numărul persoanelor infectate cu noul coronavirus crește de la o zi la alta.

Toate mijloacele de transport în comun din Timișoara, care ies pe traseu sunt dezinfectate!

Numărul deceselor persoanelor infectate cu COVID-19 este în continuă creștere în România.

RETIM, societatea de salubritate a Timişoarei, a luat toate măsurile pentru evitarea răspândirii coronavirusului. Iată ce trebuie să faceţi:

Consiliul Județean Timiș a cumpărat echipamente de protecție, în valoare de 1,8 milioane de lei.

Numărul persoanelor infectate cu noul coronavirus, crește alarmant de la o zi la alta.

Cine îşi doreşte cu adevărat va reuşi, iar Valentin Perduş este dovada vie că în viaţă, totul este posibil.

Grupul de comunicare strategică a anunțat încă șase decese din cauza coronavirusului, în această dimineață.

Președintele Consiliului Județean Timiș, Călin Dobra, reacționează după ce la Maternitatea Odobescu din Timișoara, 10 bebeluși au fost depistați pozitiv cu COVID-19.

După modelul altor orașe din țară, unde purtarea măștii a devenit obligatorie, și un oraș din Timiș ia această măsură.

Numărul cazurilor de coronavirus este în continuă creștere, în România.