Deputatul Marian Cucșa cere Guvernului să dea o nouă Ordonanță de Urgență, pentru ca un părinte să poată sta acasă cu copiii și după ridicarea stării de urgență

Deputatul Marian Cucșa, cel care a inițiat legea care permite părinților să stea acasă cu copiii cât timp unitățile de învățământ sunt închise, cere Guvernului să se implice în această problemă și după ridicarea stării de urgență.


























