Criza prin care trece Spitalul Judeţean Arad, unde sute de cadre medicale au demisionat sau au intrat în concedii medicale, va fi rezolvată în cel mai scurt timp.
Scris de Sursa de Vest în 3 aprilie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Medici din Timişoara, detaşaţi de urgenţă la Arad, să gestioneze criza din Spitalul Judeţean