România a intrat în scenarul 4, privind gestionarea situaţiei generate de coronavirus, după ce bilanţul oficial arată peste 2.000 de îmbolnăviri.
Scris de Sursa de Vest în 31 martie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Bilanţ negru! Sunt peste 2.100 de îmbolnăviri cu COVID – 19 şi 13 decese noi