Accident rutier grav, în această dimineaţă, la intrarea pe autostrada Timişoara-Lugoj, în zona localităţii Remetea Mare.
Scris de Sursa de Vest în 30 septembrie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Foto: O maşină a “zburat” de pe şosea, după un impact violent cu un tir