Cunoscutul doctor stomatolog, Horia Colibășanu, atrage atenția asupra importanței prevenției orale în timpul crizei medicale generate de Covid-19.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 11 septembrie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Semnal de alarmă, tras de medicii dentiști! Tot mai mulți pacienți speriați de COVID, amână vizita la stomatolog până ajung în situații care le pun sănătatea în pericol