Alertă în această dimineață, la Timișoara! Un bărbat a fost înjunghiat în zona gâtului și în abdomen de către o femeie, cel mai probabil concubina acestuia.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 14 septembrie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Bărbat înjunghiat în gât și abdomen, de iubită, după o ceartă! Femeia a fost reținută de polițiștii timișoreni