Decizie de ultimă oră, luată de autorităţile locale din Timişoara, care anunţă închiderea circulaţiei prin centrul oraşului. Este vorba despre o măsură temporară, necesară pentru efectuarea de lucrări de fixare a olanelor desprinse de pe coama acoperişului Primăriei. CITEŞTE ŞI: TNT construiește astăzi, un teatru pentru mâine Astfel, mâine, între orele 9:00 şi 12:00, este […]
Scris de Sursa de Vest în 4 iulie, 2022. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Atenţie, şoferi şi pietoni! Este interzis să treceţi prin faţa Primăriei Timişoara