DRDP Timișoara informează că, începând cu data de miercuri, 14 septembrie, se închide circulația pe breteaua de urcare de pe DN 6 pe șoseaua de centură existentă, respectiv pe breteaua de coborâre de pe centură spre Remetea Mare/Lugoj.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 13 septembrie, 2022. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Atenție, șoferi! Trafic restricționat pe centură, la coborârea și urcarea pe DN6, până la finele lunii noiembrie