Duminica neagră! Încă un deces înregistrat din cauza coronavirusului. Este al treilea în România

Coronavirusul face încă o victimă. Un bărbat de 70 de ani infectat cu COVID-19, a murit, în această seară.

Coronavirusul face încă o victimă. Un bărbat de 70 de ani infectat cu COVID-19, a murit, în această seară.

Polițiștii timișeni au întrerupt o slujbă care se ținea în interiorul unei biserici, deși acest lucru este interzis în contextul actual.

În plină criză, de la Timișoara vin vești bune! 47 de persoane depistate pozitiv cu coronavirus, au fost vindecate.

România înregistrează al doilea deces din cauza coronavirusului.

Un bărbat de 33 de ani a fost orpit în trafic de polițiști noaptea trecută. În urma verificărilor oamenii legii au stabilit că acesta nu deținea permis, era băut și în plus nu avea voie să părăsească locuința, fiind în izolare.

Șeful Inspectoratului pentru Situații de Urgență Hunedoara, Viorel Demean, diagnosticat pozitiv cu coronavirus.

Moș Ștefan avea 102 ani și era sănătos tun. A fost însă, victima unui accident de tractor, care i-a fost fatal.

România a înregistrat primul deces din cauza coronavirusului.

Incident șocant în această după amiază! Un tânăr de 29 de ani s-a împușcat în cap.

Polițiștii timișeni sunt în alertă, după ce o fată de 16 ani, a dispărut dintr-un centru de plasament din orașul Recaș.

Consilierii județeni din Timiș au votat alocarea unor sume de bani din care se vor cumpăra și teste pentru depistarea COVID-19.

După o perioadă cu temperaturi care au ajuns și depășit 20 de grade, în mai multe regiuni din țară, meteorologii vin cu o veste proastă.

Specialiștii în psihologie vin în sprijinul studenților și le oferă consiliere psihologică online, în acestă perioadă.

Alte 14 persoane infectate cu coronavirus, s-au vindecat la Spitalul de Boli Infecțioase din Timișoara.