Atleții Politehnicii Timișoara au fost la înălțime, la Campionatul Național de Cros. Dan Raul a devenit campion național la tineret. Pe echipe, atât la masculin, cât și la feminin, Politehnica Timișoara a câștigat medaliile de argint.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 27 octombrie, 2024. Publicat în Eveniment, Sport, Știri. Niciun comentariu la Medalii pentru atleții Politehnicii Timișoara, la Campionatul Național de Cros! Dan Raul a devenit campion la tineret!