Un cuplaj handbal-baschet are loc mâine, la sala Constantin Jude din Timișoara! De la ora 16.00, SCM Politehnica întâlnește CSU Suceava în prima ligă de handbal, iar de la ora 19.00, baschetbaliștii de la SCM înfruntă Corona Brașov, tot într-un meci de campionat.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 23 octombrie, 2024. Publicat în Sport, Știri. Niciun comentariu la Două meciuri de campionat, mâine la sala Constantin Jude! Handbaliștii timișoreni înfruntă CSU Suceava, iar leii din Banat joacă împotriva celor de la Corona Brașov!