Un nou centru medico-social va fi amenajat în Timișoara, cu fonduri europene. Acesta urmează să asigure îngrijiri medicale pentru bolnavii cronici, pentru pacienții post-operatori, dar și pentru cei care au nevoie de îngrijiri paliative specializate.
Scris de Sursa de Vest în 10 decembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Peste 2 milioane de euro pentru amenajarea unui centru medico-social! Cine va beneficia de serviciile noului complex?