Poliţiştii de frontieră au depistat, în apropiere de graniţa cu Serbia, un grup format din 30 de cetăţeni străini, fără documente de identitate asupra lor.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 22 ianuarie, 2018. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Doi afgani, cercetaţi pentru trafic de migranţi! Cum au fost prinşi?