Situație șocantă, la Spitalul Județean Timișoara, unde un medic rezident, în vârstă de 28 de ani, și-a pus capăt zilelor.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 5 aprilie, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Medic de ATI, sinucis cu substanțe folosite pentru anestezierea pacienților