Tânărul care a omorât o femeie de 38 de ani, după ce i-a furat bunurile, a fost trimis în judecată, pentru tâlhărie calificată şi omor calificat.
Scris de Sursa de Vest în 25 martie, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Detalii înfiorătoare, în cazul femeii ucise pentru un telefon mobil şi 100 de lei