Ioana Petrescu, vicepreședinte Pro România și fost ministru al Finanțelor, s-a întâlnit la Timișoara cu membrii Asociației Firmelor Timișene, dar și cu alți antreprenori locali.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 14 martie, 2019. Publicat în Politică. Niciun comentariu la Fostul ministru al Finanțelor și vicepreședinte Pro România, Ioana Petrescu, față în față cu antreprenorii din Timiș!