Subprefectul de Timiş, Elena Popa, a murit în Spitalul Victor Babeş din Timişoara, unde era internată de mai bine de o lună.
Scris de Sursa de Vest în 31 ianuarie, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la A murit subprefectul Elena Popa! A fost răpusă de coronavirus