A fost demarată o anchetă la Timisoara, după ce zeci de persoane au fost evacuate, seara trecută, dintr-un bloc, după o dezinsectie la cofetaria de la parter.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 24 februarie, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Anchetă la Timișoara, după ce 70 de persoane au fost evacuate dintr-un bloc, în urma unei dezinsecții făcute la cofetaria de la parter!