Un bărbat de 45 de ani a fost reținut de polițiști, după ce și-a terorizat fosta soție, deși avea ordin de restricție.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 7 martie, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Și-a terorizat fosta soție, luni întregi, după ce a încălcat ordinele de restricție! Bărbatul a ajuns după gratii