Primăria Timișoara face angajări și caută atât tinerii la început de drum în carieră, cât și persoanele cu experiență în domeniu, care să aplice pentru unul din posturile vacante, scoase la concurs.
Scris de Sursa de Vest în 28 august, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Se fac angajări în Primăria Timișoara! Sunt scoase la concurs nouă posturi