Retim informează toți utilizatorii serviciului de salubrizare (persoane fizice, asociații de proprietari/locatari, persoane juridice și instituții publice) din Zona 1 a județului Timiș, că urmează o creștere a tarifelor de facturare, ca urmare a ajustării tarifelor de colectare și transport a deșeurilor municipale cu inflația.
Scris de Sursa de Vest în 17 decembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Timișenii din Zona 1 vor plăti mai mult pentru serviciul de salubrizare, începând cu luna viitoare! Retim anunță scumpiri