Alfred Simonis, președintele CJ Timiș, alături de Spitalul Județean Timișoara, a depus o solicitare de finanțare la Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene, pentru un nou corp de clădire pentru unitatea medicală.
Scris de Bianca Albei în 21 decembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la CJ Timiș și Spitalul Județean solicită fonduri de aproape 200 de milioane de euro, de la Ministerul Investițiilor, pentru extinderea unității medicale!