La aproape un an de la teribila crimă de la Timișoara, când un tânăr de 29 de ani și-a omorât cu sânge rece soția, după care a încercat să se sinucidă, a fost condamnat!
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 4 aprilie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Condamnare pentru tânărul care și-a ucis soția cu mai multe lovituri de cuțit, iar apoi a încercat să se sinucidă