Maşina Primăriei Arad, condusă de obicei de Gheorghe Falcă, a fost serios avariată după un accident rutier, petrecut astăzi.
Scris de Sursa de Vest în 11 aprilie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Accident cu maşina lui Gheorghe Falcă! Autoturismul a intrat în refugiul unei staţii de tramvai